شربت نعنا با میوه های قرمز و آلوئه ورا

دسر

 

ما در حال رسیدن به فصل تابستان هستیم، گرما غیرقابل تحمل است و دسرهای سرد و مغذی گزینه های مناسبی برای مقابله با گرما هستند.

دسر برای حفظ هیدراته و مصرف ویتامین ها حیاتی است، بنابراین شکل تازه ای از آلوئه ورا را با یک دسر تازه، مغذی و با طراوت آغاز می کنیم.
این دسر شیرین، الوئه ورا را در دستور العمل اصلی ندارد، اما می توان آن را کاملا با خواص تازه آلوئه ورا ترکیب کرد، زیرا این یک راه برای افزودن Aloe به دستور العمل های شما بدون از دست دادن عطر و طعم است.
عناصر:
۱ کیلوگرم شکر
۱ لیتر آب
۲ ساقه نخود از آلوئه ورا
۷۵۰ گرم توت فرنگی
۷۵۰ گرم از گیلاس
۳۰۰ گرم زغال اخته
۳۰۰ گرم بلوبری
۳۰۰ گرم قرمز
شاخه ای از نعناع
 
آماده سازی:
ابتدا پوست آلوئه ورا را پوست می کنیم، ستون های جانبی را از بین می بریم و پس از انجام اینکارها ژل آلوئه ورا چندبار با آب میشوریم.
سپس بقیه میوه ها را تمیز می کنیم، گیلاس را می توانید به طور کامل استفاده کنید، اما بهتر است هسته های آنرا جدا کنید، همچنین شما می توانید توت فرنگی را به هر شکلی که دوست دوست دارید استفاده کنید. ما نیازی نداریم به میوه های قرمز دیگر تکه تکه یا ریز ریز نداریم، بعد از انجام موارد فوق همه چیز را درون کاسه میریزیم، سپس آلوئه ورا را اضافه میکنیم.
آب را با شکر مخلوط کنید و بزارید کمی داغ بشه نه در حدی که بجوشه،سپس نعنارا اضاف کنید،گرمای آب باید طوری باشد که نعنا خاصیت تازگی خودرا از دست ندهد
شربت بدست آمده را درون کاسه بریزین و بگذازین کمی سرد شود و بعد آنرا درون یخچال قراردهید.
شما میتوانید این دسر را همراه با بستنی میل کنید.
نوش جانتان 🙂
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *